LearnEnglish Kids TeachingEnglish Adults LearnEnglish Teens
جستجوي سايت
   جستجو
آمورشگاه نور افشانمجتمع آموزشي نورافشانآمورشگاه نور افشان
لينك هاي مفيد
معرفی آزمون های بین المللی دانشگاه کمبریج (FCE-CAE)


- آزمون
FCE:

FCE مخفف عبارت ( First Certificate in English )، آزمونی در سطح فوق متوسط می باشد. FCE آزمونی  ايده آل برای افرادی است که می خواهند انگليسی را در محيط کار و يا درمحيطی آموزشی بکار برند..
آزمون FCEدر جدول برگزاری آزمون‌های رسمی دانشگاه کمبریج انگلستان پس از آزمون PETقرار گرفته و این آزمون دانش زبانی زبان‌آموزان را در سطح فرامیانی مورد ارزیابی قرار می‌دهد. همه ساله و در هر فصل تعداد بسیار زیادی از زبان‌آموزان در سراسرِ دنیا با شرکت در این آزمون و کسب نمره‌ی قبولی مدرک رسمی و بین‌المللی از دانشگاه کمبریج انگلستان دریافت می‌دارند.
 

- آزمونCAE:
CAE مخفف عبارت( Certificate in Advanced English )، آزمونی در سطح پيشرفته می باشد کهرسماً توسط دانشگاهها، کارفرمايان و دولتها در سراسر جهان به رسميت شناخته میشود.
 
آزمون حرفه‌ای و وزینِ CAEنیز از آزمون‌های مطرح و معتبر دانشگاه کمبریج انگلستان قلمداد می‌شود که زبان‌آموزان در سراسر دنیا با شرکت در آن می‌توانند دانشِ زبانی خود را در سطح پیشرفته مورد ارزیابی قرار دهند. در جدول پلکانی آزمون‌های رسمی دانشگاه کمبریج CAEبعد از FCEقرار می‌گیرد.

نام سیستم آموزشی: FCE , CAE


هدف:
• آموختنِ زبان انگلیسی به صورت کاملاً آکادمیک و در سطحی پیشرفته
• تقویت چهار مهارت اصلی گفتاری، شنیداری، خوانداری و نوشتاری به سیاقِ آزمون‌های کمبریج
• آموختن اصول تست‌زنی و تقویت ساخت‌های گوناگون در سطح پیشرفته
• آماده‌سازی زبان‌آموز جهت شرکت در آزمون اصلی دانشگاه کمبریج
 
کتابِ FCE Resultگامی فراتر به سوی مدرکی برتر
در دپارتمان آزمون‌های کمبریج در گویش نورافشان  برای زبان‌آموزانی که قصد ادامه‌ی تحصیل در دوره‌های پیشرفته‌ی زبان انگلیسی را دارند برنامه‌ریزی‌های منسجم و منظمی در خصوص برگزاری دوره‌های حرفه‌ای FCEو CAEصورت گرفته است.
علاقه‌مندان به شرکت در دوره‌ی FCEمی‌بایست دوره‌ی فرامیانی را در گویش نورافشان با موفقیت پشت سر گذاشته و با شرکت در آزمون تعیین سطح (MOCK  )شرایط علمی لازم را احراز نمایند.
با توجه به استاندارد آموزش, دوره‌ی FCEبا استفاده از کتاب معتبر و اوریجینالِ FCE Resultدر طی 5 ترم ارائه می‌گردد. اهداف اصلی و تکنیک‌هایی که یک زبان‌آموز می‌بایست پیش از شرکت در آزمون اصلی بداند در هر ترم به صورت دسته‌بندی شده به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود. در پایان هر ترم یک آزمون آزمایشی (Mock Exam) – شبیه‌سازی شده با آزمون اصلی- از زبان‌آموزان گرفته می‌شود و کارنامه و ریزنمرات زبان‌آموزان در هر مهارت در پایان هر آزمون آزمایشی بدانها ارائه می‌گردد.
 
کتابِ CAE Result: دوره‌ای برای حرفه‌ای‌ها
دوره‌های آمادگی آزمون CAEبا کیفیتی متفاوت پس از گذران 5 ترم با استفاده از کتاب جذاب و متفاوت CAE Resultدر مؤسسه‌ی گویش نورافشان  برگزار می‌گردد.
از برنامه‌های ویژه‌ی این دوره می‌توان به این موارد اشاره کرد: برگزاری آزمون‌های آزمایشی، ارزیابی سطح علمی زبان‌آموز پس از گذرانِ دوره‌ها و ارائه‌ی کارنامه به هر زبان‌آموز در پایانِ هر دوره‌ی آموزشی جهت آشنایی وی با نقاط ضعف و قوت خود.
زبان‌آموزان، در پایان دوره، با شرکت در آزمون اصلی در خود موسسه گویش نورافشان و کسب نمره‌ی قبولی مدرک بین‌المللی از دانشگاه کمبریج انگلستان دریافت می‌دارند.

5- آزمونCPE
CPE مخفف عبارت( Certificate of Proficiency in English ) می باشد، اين آزمون پيشرفتهترين آزمون عمومي زبان انگليسی است. افرادي که قصد استفاده از زبان انگيسی در زمينههای  حرفه ای و آموزشی را دارند در اين آزمون شرکت می نمايند.

 
صفحه اصلي | نقشه سايت | ارتباط با ما كليه حقوق اين وب سايت متعلق به مجتمع آموزشي نور افشان مي باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط سارگون